TOPlist
Vlastní parkování

www.bytyjirovcova.cz :: Ostatní projekty (24.01.2022 - 03:51)

Ostatní projekty

Bytový dům Za Perlou, České Budějovice

Novostavba bytového domu Za Perlou se nachází v samotném centru města Českých Budějovic, chůzí cca 5 minut od hlavního náměstí Přemysla Otakara II.. Je umístěna do lokality obklopené zelení a stávající zástavbou bytových domů, kdy v těsné blízkosti objektu je vedena cyklistická a pěší komunikace. Jedná se o velice atraktivní místo určené pro bydlení, kde se nalézá prostor klidu, odpočinku a kulturního vyžití v návaznosti na okolní občanskou a sportovní vybavenost. 

Vlastní objekt bytového domu má 11 nadzemních podlaží, z toho 2 poslední podlaží jsou ustupující a 1 podzemní podlaží určené k parkování osobních aut. Objekt je rozdělen zrcadlově podle osy na 2 sekce, které mají vlastní samostatné komunikační prostory, výtahy, sklepy a společné prostory. Nástup do obou sekcí je situován z komunikace Staroměstská. Samozřejmostí zázemí bytového domu je dostatek parkovacích stání a garáží přímo v objektu. Objem novostavby je příjemně rozhmotněn balkóny, terasami a lodžiemi tak, aby působil zajímavým, moderním dojmem a zapadal do charakteru stávající městské bytové zástavby.

Přímo v této lokalitě se mimo stávajících bytových domů nachází školka, základní škola, sportovní areál, park, v dostupné vzdálenosti pak obchodní centrum IGY a Družba, zastávky MHD, plavecký stadion a historické centrum Českých Budějovic.

Výstavba Bytového domu Za Perlou probíhala v letech 2010 a 2011, první majitelé se do svých nových bytů nastěhovali v srpnu 2011.

 

Bytový dům Za Perlou - vizualizace 1 Bytový dům Za Perlou - vizualizace 2 Bytový dům Za Perlou - fotografie 1 Bytový dům Za Perlou - fotografie 2 Bytový dům Za Perlou - fotografie 3 Bytový dům Za Perlou - fotografie 4

O projektu

 

Moderní design bytů

Balkony a terasy u každého bytu

Prostorné sklepy u každého bytu

Dostatek vlastních parkovacích stání

Katalog ke stažení v PDF
Sekce G
Sekce Ka a Kb

Ceník ke stažení v PDF
Sekce G
Sekce Ka
Sekce Kb

Více informací?

Napište nám!

 
Odeslat