TOPlist
Vlastní parkování

www.bytyjirovcova.cz :: Základní informace (17.07.2024 - 16:15)

Základní informace

 

Novostavba bytových domů Jírovcova se nachází v centru Českých Budějovic, v docházkové vzdálenosti náměstí Přemysla Otakara II. V této lokalitě je skvělá nabídka služeb, zázemí pro bydlení a zázemí pro volný čas. Moderní občanská a sportovní vybavenost poskytuje vše potřebné pro plnohodnotné a kvalitní bydlení. V těsné blízkosti jsou k dispozici obchodní centra (obchodní centrum IGY a Družba), školky a školy, restaurace, lékařská zařízení (Poliklinika Pražská, Poliklinika Sever) atd. Bydlení v této části města je vhodné pro všechny věkové skupiny, od studentů, přes mladé páry či rodiny s dětmi až po důchodce.

Byty mají výhodnou orientaci na západ či východ.

U nedokončených bytů má každý zákazník možnost ovlivnit konečnou podobu svého bytu výběrem podlahových krytin, provedením vnitřních dveří, obkladů, dlažeb a sanity koupelny.

Při výstavbě je kladen důraz na vybudování dostatku nových parkovacích stání. Sekce A, B, C, D a G mají vlastní parkoviště ve vnitrobloku přístupné přes uzavíratelný vjezd z ulice Jírovcova, sekce Ka a Kb mají vlastní parkoviště se závorou přístupné z ulice Klaricova. Ke každé bytové jednotce přísluší sklep v 1. podzemním podlaží.

Generálním projektantem bytových domů Jírovcova je společnost A+U Design s. r. o., která stojí za mnoha architektonickými projekty zejména v Jižních Čechách.

Projekt Bytové domy Jírovcova je rozdělen do tří etap:

lokalita Bytové domy Jírovcova - situace 

I. etapa - sekce A a B

Sekce A a B jsou úvodní etapou projektu Bytové domy Jírovcova.

Bytový dům Jírovcova A má 6 nadzemních podlaží a nabízí celkem 42 bytů s výměrou od 23,5 m2 do 129,2 m2. Dům B má také 6 nadzemních podlaží s 33 byty o výměrách od 27,1 m2 do 107,0 m2 a dále 1 nebytový prostor o výměře 64,4 m2. V 1. podzemních podlaží obou sekcí je umístěno technické zázemí domu a dále sklepy pro každý byt.

Objekty bytových domů Jírovcova A a B mají vlastní komunikační prostory, vstupy, schodiště, výtah a sklepy. Nástup do bytového domu je situován z ulice Jírovcova. Objem novostavby je příjemně rozčleněn balkóny, terasami a lodžiemi tak, aby působil zajímavým, moderním dojmem a zapadal do charakteru stávající městské bytové zástavby.

Bytový dům Jírovcova A nabízí celkem 42 bytových jednotek, konkrétně 15x byt o dispozici 1+kk, 26x byt 2+kk a 1x byt 4+kk.

Bytový dům Jírovcova B nabízí celkem 1 nebytovou jednotku a 33 bytových jednotek, konkrétně 5x byt o dispozici 1+kk, 25x byt 2+kk a 3x byt 3+kk.

Výstavba I. etapy byla zahájena v březnu 2013 a dokončena v březnu 2014, kdy proběhla kolaudace. První majitelé se do svých nových bytů nastěhovali již v dubnu 2014.

Bytové domy Jírovcova - I. etapa - sekce A a B Bytový dům Jírovcova A a B - pohled západní z ulice Bytový dům Jírovcova A a B - pohled severní z ulice Bytový dům Jírovcova A a B - pohled východní ze dvora

II. etapa - sekce C a D

Novostavba Bytových domů Jírovcova C a D navazuje na úspěšnou I. etapu výstavby – sekce A a B. Byty z těchto etap byly v březnu 2014 zkolaudovány a první majitelé se do svých nových bytů nastěhovali již v dubnu 2014.

Bytový dům Jírovcova C má 6 nadzemních podlaží a nabízí celkem 34 bytů s výměrou od 20,4 m2 do 73,3 m2 a 1 nebytový prostor s výměrou 64,6 m2. Dům D má 7 nadzemních podlaží s 32 byty o výměrách od 40,8 m2 do 118,6 m2 a dále 1 nebytový prostor o výměře 116,6 m2. V 1. podzemních podlaží obou sekcí je umístěno technické zázemí domu a dále sklepy pro každý byt.

Objekty bytových domů Jírovcova C a D navazují na bytové domy Jírovcova A a B dokončené v březnu 2014 a mají vlastní komunikační prostory, vstupy, schodiště, výtah a sklepy. Nástup do bytového domu je situován z ulice Jírovcova. Objem novostavby je příjemně rozčleněn balkóny, terasami a lodžiemi tak, aby působil zajímavým, moderním dojmem a zapadal do charakteru stávající městské bytové zástavby.

Bytový dům Jírovcova C nabízí celkem 1 nebytovou jednotku a 34 bytových jednotek, konkrétně 5x byt o dispozici 1+kk, 26x byt 2+kk a 3x byt 3+kk.

Bytový dům Jírovcova D nabízí celkem 1 nebytovou jednotku a 32 bytových jednotek, konkrétně 24x byt o dispozici 2+kk, 6x byt 3+kk a 2x byt 4+kk.

Výstavby sekce C byla zahájena v březnu 2014 a dokončena v březnu 2015. Sekce C byla zkolaudována v dubnu 2015, v květnu 2015 se první majitelé bytů stěhovali do svých nových bytů.

Sekce D se začala stavět v říjnu 2014, dokončena byla v září 2015, kolaudace proběhla v říjnu 2015.

Bytové domy Jírovcova - II. etapa - sekce C a D Bytový dům Jírovcova C a D - pohled jihozápadní z ulice Bytový dům Jírovcova C a D - pohled severozápadní z ulice Bytový dům Jírovcova C a D - pohled východní z ulice

III. etapa - sekce G

Sekce G je předposlední etapou projektu Bytové domy Jírovcova a navazuje na předchozí úspěšné stavby sekcí A, B, C a D.

Bytový dům Jírovcova G má 7 nadzemních podlaží a nabízí celkem 38 bytů s výměrou od 26,3 m2 do 75,1 m2 a 1 nebytový prostor s výměrou 81,1 m2. V 1. nadzemním podlaží je umístěn zmíněný nebytový prostor, technické zázemí domu a dále sklepy pro každý byt.

Nástup do bytového domu je situován z ulice Klaricova. Objem novostavby je příjemně rozčleněn balkóny, terasami a lodžiemi tak, aby působil zajímavým, moderním dojmem a zapadal do charakteru stávající městské bytové zástavby.

Bytový dům Jírovcova G nabízí celkem 1 nebytovou jednotku a 38 bytových jednotek, konkrétně 8x byt o dispozici 1+kk, 26x byt 2+kk a 4x byt 3+kk.

Výstavba závěrečné etapy projektu Bytové domy Jírovcova – sekce G - byla zahájena v květnu 2015, dokončena byla v dubnu 2016, kdy také proběhla kolaudace domu.

Bytové domy Jírovcova - III. etapa - sekce G Bytový dům Jírovcova G - pohled jihovýchodní z ulice Bytový dům Jírovcova G - pohled severovýchodní z ulice Bytový dům Jírovcova G - pohled severozápadní z ulice

IV. etapa - sekce Ka, Kb

Sekce Ka a Kb jsou poslední etapou projektu Bytové domy Jírovcova a navazují na předchozí úspěšné stavby sekcí A, B, C, D a G. Byty ze sekce Ka a Kb tedy představují poslední šanci pořídit si nový byt v rámci tohoto projektu.

Bytový dům Jírovcova Ka a Kb má 8 nadzemních podlaží a nabízí celkem 56 bytů s výměrou od 48,6 m2 do 79,2 m2. V 1. podzemním podlaží obou sekcí je umístěno technické zázemí domu a dále sklepy pro každý byt.

Nástup do bytového domu je situován z ulice Klaricova. Objem novostavby je příjemně rozčleněn balkóny, terasami a lodžiemi tak, aby působil zajímavým, moderním dojmem a zapadal do charakteru stávající městské bytové zástavby.

Bytový dům Jírovcova Ka nabízí celkem 28 bytových jednotek, konkrétně 25x byt o dispozici 2+kk a 3x byt 3+kk.

Bytový dům Jírovcova Kb nabízí celkem 28 bytových jednotek, konkrétně 24x byt o dispozici 2+kk a 4x byt 3+kk.

Výstavba závěrečné etapy projektu Bytové domy Jírovcova – sekce Ka a Kb – byla zahájena v květnu 2015. Dokončení a následná kolaudace proběhly v říjnu 2016.

Bytové domy Jírovcova - IV. etapa - sekce Ka, Kb Bytový dům Jírovcova K - pohled jihozápadní Bytový dům Jírovcova K - pohled severovýchodní Bytový dům Jírovcova K - pohled jihovýchodní

O projektu

 

Moderní design bytů

Balkony a terasy u každého bytu

Prostorné sklepy u každého bytu

Dostatek vlastních parkovacích stání

Katalog ke stažení v PDF
Sekce G
Sekce Ka a Kb

Ceník ke stažení v PDF
Sekce G
Sekce Ka
Sekce Kb

Více informací?

Napište nám!

 
Odeslat